Kaalualandavad rohelised smuutid

3 rohelist smuutit, mis aitavad kaalu kaotada


3 kiiresti valmivat rohelist smuutit, mis aitavad saavutada ihaldatud vormi ilma dieete pidamata. Sest roheliste smuutide lisamine oma igapäevasesse rutiini on parim mis sa teha saad, et vormi saada ja vormis püsida. Naised, kes igapäevaselt smuutisid joovad, võivad seda ühest suust kinnitada!

Smuutidest oma igapäevase harjumuse tegemine aitab sul saavutab sinu loomuliku kaalu

Paljud meie klientidest on öelnud, et rohelised smuutid koos Detox supertoiduseguga on aidanud neil vöökohalt kaotada mitmeid sentimeetreid. Kui ka sina oled hädas oma kaaluga siis ehk on ka sul aeg need järele proovida! Rohelised smuutid on tõepoolest ideaalne viis kehakaalu alandamiseks, ilma end näljutamata. Eriti hästi toimivad rohelised smuutid juhul kui tarbid neid eraldi toidukorrana.

Alusta ühe rohelise smuutiga päevas:

  1. Asenda oma hommikusöök rohelise smuutiga ning sul on rohkem energiat
  2. Naudi seda tervisliku vahepalana ning sul on lõunaks vähem erinevaid isusid
  3. Tee smuutit õhtusöögi asemel ja sul on kergem olla ning uni on parem

Tunned muutust juba pärast esimest nädalat

Jah, need rohelised smuutid võivad olla sinu hästi hoitud kaalulanguse saladuseks, aga ainult juhul kui sa neid reaalselt tarbid. Edu võti peitub väikestes teostatud sammudes, mis antud juhul tähendab ühte rohelist smuutit päevas. Nii et haara blender ja proovi juua üks roheline smuuti päevas, 10 päeva järjest, või vaheta üks toidukord (või vahepala) mõnega nendest supertoitudega rikastatud smuutidest.

Üks roheline smuuti päevas aitab:

  1. Langetada kehakaalu
  2. Tasakaalustada keha pH-taset
  3. Laadida energiaga
  4. Vähendada isusid magusa ja/või rämpstoidu järele
  5. Kiirendada seedimist
  6. Kehast toksiine eemaldada
  7. Tervislikumaid toitumisvalikuid teha

Tehes väikese muudatuse oma toitumises ning jäädes sellele kindlaks võid ilma erilise vaevata kaotada mitmeid kilosid. Parim viis selleks on vahetada üks toidukord päevas toitainerikka rohelise smuutiga, hoides samal ajal ka kõik teised toidukorrad ning vahepalad tervislikena.

Tahad astuda sammukese edasi ning näha tulemusi juba 3 päevaga?

Kui rohelised smuutid on juba praegu suur osa sinu elustiilist ning sa tahad astuda sammukese kaugemale, siis proovi meie 3-päevast roheliste smuutidega puhastumise plaani. Tulemused on uskumatud!

Kolmeks päevaks vahetatakse iga toidukord välja ühe rohelise Detox smuutiga. Lisaks peaksid sa sel perioodil jooma rohkem vett ja/või teed. Kui sa oled algaja, soovitame alustada ühe rohelise smuutiga päevas. Asi ei ole selles, et 3-päevane Detox oleks raske – üldsegi mitte. Lihtsalt sulle endale on kergem, kui valmistad oma organismi selleks eelnevalt ette.

ALUSTA ENDA kaalualandamise teekonda JUBA HOMSEST

Sisesta enda eesnimi ja email ning saadame 3 smuutiretsepti sulle emailile. 


[KUPONGIDE ARV PIIRATUD]
[KUPONGIDE ARV PIIRATUD]