Rohelised kaalualandavad smuutid

3 rohelist smuutit, mis aitavad sul lisakilodest vabaneda


3 kiiresti valmivat rohelist smuutit, mis aitavad saavutada ihaldatud vormi ilma dieete pidamata. Sest roheliste smuutide lisamine oma igapäevasesse rutiini on parim mis sa teha saad, et vormi saada ja vormis püsida. Naised, kes igapäevaselt smuutisid joovad, võivad seda ühest suust kinnitada!

Smuutidest oma igapäevase harjumuse tegemine aitab sul saavutada loomuliku kaalu

Paljud meie klientidest on öelnud, et rohelised smuutid koos Detox supertoiduseguga on aidanud neil vöökohalt kaotada mitmeid lisakilosid. Kui ka sul on ka siiamaani aastatega kogunenud lisakilodest, siis soovitame järele proovida.

NB! Detox supertoidusegu ei ole järjekordne dieet või “kaalualandus toode”! Selle saladus peitub tervisele ülikasulikes supertoitudes, mis toidavad keha eluks vajalike toitainetega, mitte ei kurna seda tühjade kalorite, lisatud suhkrute ja kahjulike rasvadega.

Ja kombineerides seda erinevate puuviljade ja marjadega, saad tulemuseks rohelise supersmuuti, mida saad tarbida mistahes ajal päeva jooksul. Eriti hästi toimivad rohelised smuutid juhul kui tarbid neid eraldi toidukorrana.

Alusta ühe rohelise smuutiga päevas:

  1. Asenda oma hommikusöök rohelise smuutiga ning sul on rohkem energiat
  2. Naudi seda tervisliku vahepalana ning sul on lõunaks vähem erinevaid isusid
  3. Tee smuutit õhtusöögi asemel ja sul on kergem olla ning uni on parem

Tunned muutust juba pärast esimest nädalat

Jah, need rohelised smuutid võivad olla sinu hästi hoitud kaalulanguse saladuseks, aga ainult juhul kui sa neid reaalselt tarbid. Edu võti peitub väikestes teostatud sammudes, mis antud juhul tähendab ühte rohelist smuutit päevas. Nii et haara blender ja proovi juua üks roheline smuuti päevas, 7 päeva järjest, või vaheta üks toidukord (või vahepala) mõnega nendest supertoitudega rikastatud smuutidest.

Üks roheline smuuti päevas aitab:

  1. Loomulikul viisil vabaneda lisakilodest
  2. Tasakaalustada keha pH-taset
  3. Laadida keha energiaga
  4. Vähendada isusid magusa ja/või rämpstoidu järele
  5. Kiirendada ainevahetst ja parandada seedimist
  6. Kehast sinna kogunenud kahjulikke toksiine eemaldada
  7. Igapäeva elus tervislikumaid toitumisvalikuid teha

Tehes väikese muudatuse oma toitumises ning jäädes sellele kindlaks võid tegelikut ilma erilise vaevata ja ilma igapäevaselt kaloreid lugemata. Lihtsalt vahetada üks toidukord päevas toitainerikka rohelise Detox smuuti vastu, hoides samal ajal ka kõik teised toidukorrad ning vahepalad tervislikena.