Asenda toidukord tervisliku smuutiga

Kuidas asendada üks toidukord päevas smuutiga?


Igapäevane kiire elutempo sunnib inimesi tihtilugu tegema valesid toitumisvalikuid, mille tulemusena kerkib kehakaal, halveneb näonahk ja nõrgeneb immuunsüsteem. Kesine menüü ei rikasta organismi energia ja vajalike vitamiinidega, vaid röövivad selle viimasegi ära.

Olles ise teinud oma kehale lugematul hulgal karuteeneid, teame nii enda ja nüüdseks ka meie klientide kogemuste põhjal, et ühe toidukorra asendamine smuutiga võib olla üllatav lahendus kõikidele nendele probleemidele. Kuidas? Smuuti sinu igapäevases menüüs aitab parandada üldist enesetunnet, kiirendab seedimist, tõstab energiataset ja aitab üleliigset kaalu loomulikul moel alandada.

Siit postitusest leiad näpunäiteid, kuidas juurutada smuuti joomine oma igapäevaste harjumuste hulka.

Alusta hommikusmuutiga

Alustajatel soovitame esimestel kordadel valmistada smuutit just hommikusöögiks. Kuna hommikuti kipuvad inimesed niikuinii vähem ning tervislikumalt sööma, kui lõunal või õhtul, siis peaks üleminek tõrgeteta sujuma. Varajased ärkajad võivad smuuti valmis teha juba eelmisel õhtul (smuuti säilib külmkapis 48h), et hommikul väärtuslikku aega kokku hoida.

PS! Meie kaasa pandud retseptid on pelgalt selleks, et sinu elu lihtsamaks teha. Kui spinat ja seller ei ole sinu lemmikud, siis kasuta koostisosi, mis just sinu maitsepungad tantsima panevad. Lubame, et me ei solvu!

Tee endale smuuti lõunaks kaasa

Järgmisena katseta smuutide joomist lõunasöögiks. Kui sinu koolis või töökohas puudub blenderi kasutamise võimalus, võid omale smuuti valmis teha hommikul või nagu eelnevalt mainitud sai – eelmisel õhtul. Tee piisav kogus (naised 0,5l, mehed 0,75l), et kõht saaks ilusti täis ning sa ei peaks päeva vältel näljatunnet kannatama.

Kuidas valmistada smuutit - Boost Yourself

Õhtune smuuti aitab paremini magada

Kui suudad praekartulite ja šnitsli asemel õhtusöögiks pelgalt smuutit juua, võid end julgelt meie järgmisele Detox Challenge’le kirja panna. Erinevalt raskesti seeditavast toidust ei koorma õhtune smuuti magu üle, aidates sul paremini magada. Näljatunde vältimiseks (mis hoopis takistaks magama jäämist), planeeri kindlasti iga toidukorra vahele võrdsed ajad.

Tee smuutist vahepala

Kui sa kohe ühte toidukorda smuutiga asendada ei soovi, siis tee sellest endale kerge vahepala. Mõndadele lihtsalt meeldib asju aeglasemalt võtta ja see on täiesti okei. Tee smuuti kodus valmis ja võta see endaga näiteks poodlema minnes kaasa, et siis vahepeal salaja riietuskabiinis patareisid laadida.

Võta smuuti trenni kaasa

Pärast treeningut on oluline kaotatud energia kuidagi tagasi saada ning seda eeldatavasti võimalikult vähese aja ja jõupingutusega. Päeva päästab 5 minutiga valmiv treeningjärgne taimne proteiinismuuti, mis kustutab janu ning täidab kõhu lihtsasti seeditava toiduga.

Vastupidiselt levinud väärarusaamale ei ole valk mõeldud ainult kulturistidele. Valgud on vajalikud rakkude kasvamiseks ja lihaste arenguks. Kui lisad taimse proteiiniseguga smuuti oma menüüsse, saab sinu keha vajalikke aminohappeid, mis toetavad tervislikku toitumist, kiirendavad treeningjärgset taastumist, aitavad säilitada suurepärast figuuri ja kasvatada lihasmassi.

Smuuti on kõige kiirem viis ennast pärast trenni uue energiaga laadida!

Soovitame alustada üks smuuti päevas:

  • Hommikune smuuti – annab energiat ja on turgutav, aitab vähendada kohvi tarbimist.
  • Lõunane smuuti – pigem üks hea smuuti, kui juhuslik amps; annab jõudu ja energiat.
  • Õhtune smuuti – parem uni ja kergem enesetunne, hommikul lihtsam ärgata.
  • Vahepala – annab võimaluse kiiresti energiat saada.

Asendades hommikuse ja õhtuse toidukorra smuutiga, aitab see kaasa ka kaalu alandamisele.

Hinnanguga 4.97 / 5
(124) 23.90
Hinnanguga 4.78 / 5
(348) 19.90
UUS!
Hinnanguga 4.92 / 5
(93) 23.90

Miks smuuti sobib suurepäraselt asendama igat toidukorda?

  • Kustutab koheselt nälja ja annab energiat.
  • Lihtne seedida ja ei tekita kõhus rasket tunnet.
  • Organism suudab kiiresti omastada vajalikud toitained.
  • Lihtne teha, võtab aega kõigest 5 minutit!
  • Saab igale poole kaasa võtta (hommikusöök autos, lõuna kontoris või koolis jne).
  • Lisades supertoite, annad sa smuutile rikkalikult looduslikke antioksüdante, vitamiine ja mineraalaineid.
[KUPONGIDE ARV PIIRATUD]
[KUPONGIDE ARV PIIRATUD]