Tervislik proteiinilisand, mis on loodud smuutidele


Smuutid on lihtne ja kiire viis anda kehale ühe klaasitäiega väga palju vajalikke ja olulisi toitaineid toitaineid. Kuid enamasti on seal puudu valgust ja erinevalt rasvast ja süsivesikutest ei säilita keha valgutagavara.

Kui soovid enda smuutile lisada juurde valku – olgu selleks igapäevane hommikusmuuti või trennijärgne smuuti, siis soovitame sulle taimseid valgusegusid. Juba ühe supilusikatäiega lisad smuutile 10 grammi valku, teeb sellest täisväärtuslikuma toidukorra ja hoiab kõhu kauem täis.

60 kilogrammi kaaluva füüsiliselt aktiivse naisterahva valguvajadus on umbes 90 grammi päevas.

Kõrge toiteväärtusega supertoidud

Supertoitudes on rikkalikult antioksüdante ja oomega-3 rasvhappeid. Samuti sisaldavad nad rohkesti vitamiine ja mineraale, tänu millele on neil hea omastatavus ja seedimisel ei jää organismi jääkaineid. Kui lisada mõni supertoit oma igapäevasesse menüüsse, aitavad tõsta üldist energiataset ja suurendavad füüsilist ning vaimset vastupidavust.

Kvaliteetsetel valgurikastel toitudel on oluline osa tervislikus ja tasakaalustatud toitumises. Valgud on vajalikud rakkude kasvamiseks ja uuendamiseks, mis tähendab seda, et valku on vaja vere ringlemiseks, naha uuenemiseks, lihaste taastamiseks ning tugevate luude säilitamiseks.

Hemp & Chia taimne proteiinisegu lisamine aitab vähese vaevaga tuua menüüsse taimsed valgud. Proteiin on üks olulisemaid toitainete allikaid, mis aitavad organismi üles ehitada ja hoolitseda lihaskasvu ning ainevahetuse eest. Samuti aitavad valgud hoida stabiilsena hormoonitaseme kehas ja mõjutavad otseselt meie tujusid.

Valkude tarbimine on abiks ka kehakaalu kontrollimisel, kuna tekitavad täiskõhutunde pikemaks ajaks.

Tervislik valgulisand

Mida Hemp & Chia supertoidusegu sisaldab?

Kanepiproteiin

Kanepiseemned sisaldavad kõiki 20 aminohapet, sealhulgas ka neid aminohappeid, mida meie keha ei suuda ise toota. Lisaks sisaldab kanepiproteiin veel hulganisti väärtuslikke vitamiine nagu A,- C,- E-vitamiinid, samuti kasulikke B-grupi vitamiine. Kanepiproteiin on valk, mis sobib nii sportlasele kui ka harrastajale. See on parim täisväärtuslik toit, mis toetab intensiivset treeningut ja kaitseb meid ka stressi tekitavate mõjude eest.

Riisiproteiin

See on kiudainerikas ja sisaldab suuremas koguses B-grupi vitamiine. Riisivalgus on rohkesti väävlisisaldusega aminohappeid nagu metioniini ja tsüsteiini, kuid vähe lüsiini. Ideaalne valik kõigile, kes soovivad suurendada igapäevast proteiini omastamist, kuid vältida piima- ja sojavalgu allikaid.

Herneproteiin

See supertoit sisaldab 8 asendamatut aminohapet, mida meie keha ei suuda ise toota. Herneproteiinis sisalduvad aminohapped on inim­organismile kergemini omastatavad, seega on herne proteiinipulber valguallikana täisväärtuslikum toidukord.

Chia seemned

Chia seemned on populaarsed tänu oma hinnalisele toitainete sisaldusele, kuna need sisaldavad valku, väärtuslikke antioksüdante ja nii vees lahustuvaid kui ka vees lahustumatuid kiudaineid. Mineraalidest leidub seemnetes mangaani, fosforit, kaltsiumi, kaaliumi, rauda, magneesiumi. Näiteks on chia seemned tuntud oma antidepressiivse toime tõttu, tõstes tuju ja üldist heaolutunnet.

Miks soovitame kasutada Hemp & Chia taimset proteiinisegu?

  • 100% taime proteiin
  • Toetab sinu tervislikku toitumist
  • Kiirendab treeningjärgset taastumist
  • Aitab säilitada suurepärast figuuri
  • Aitab kasvatada lihasmassi
  • Toetab tervislikku kaalualandust
  • Annab energiat ja tõstab vastupidavust
  • Teeb smuutist täisväärtusliku toidukorra

Hemp & Chia Superfood Protein sobib marja- ja samuti ka rohelistele smuutidele.

Maitselt on segu neutraalne ja universaalne. Hästi seeditav taimne proteiin, mis on ideaalne ka hommikuste smuutide sisse, et päeva alguses vajalik valgu kogus kergesti kätte saada.


Toitaineterikkad supertoidu-ja proteiinisegud sinu keha ja tervise heaks

Kõik Boost Yourself’i supertoidusegud ühendavad endas looduse kasulikke omadusi ja just nii, et sobiks lihtsalt sinu igapäeva rutiini ja maitseksid smuutis hästi, oleksid mitmekülgselt kasulikud ja neid oleks lihtne kasutada. Iga tootega paneme kaasa ka sobivad smuutiretseptid, mida oleme ise läbi proovinud, et sa ennast smuutit tehes kindlamalt tunneksid.