Rohelise smuuti retsept supertoitidega

Värskendav ja organismi turgutav toidukord Green supertoiduseguga


Julgeme öelda, et roheliste smuutide lisamine oma igapäevasesse rutiini on parim viis vormi saada ja vormis püsida. Lisaks kehakaalu alandamisele pakuvad need ka meile toitaineid, mis tugevdavad immuunsüsteemi ja pidurdavad vananemist.

17 korda rohkem kaltsiumi kui piimas

Green supertoidusegu sisaldab endas 4 rohelist supertoitu, millest saab 9 mineraali ja 9 vitamiini, olles sellega väga rikkalik oma koostisosade poolest. Üks komponent on moringa, mida tuntakse kui looduse “imepuud”. See sisaldab 17x rohkem kaltsiumi kui piim ja 10x rohkem A-vitamiini kui näiteks porgand. Järgmiseks komponendiks on supertoidusegus ka lehtkapsas, milles on rohkelt kaltsiumi. See mineraal on vajalik keha normaalseks talitluseks, mida meie organism ise ei tooda. Teadaolevalt on lehtkapsas kõige toitainerikkam roheline köögivili, mis peidab endas ka rauda ja C- ning K-vitamiini.

10x rohkem A-vitamiini kui porgandis

Nisuorase pulber sisaldab rohkelt mineraale, sealhulgas A-, C-, E-, K-vitamiini ning energiat tootvaid B-kompleksi vitamiine. Selle tarvitamine toob kasu seedetraktile ja parandab üleüldist heaolu. Sellest võib kasu olla inimestel, kes on kimpus puhituse, kõhukinnisuse, kõhulahtisuse ja aeglase ainevahetusega. See-eest herneproteiin lisab valku, mis on meie organismi ehitusmaterjaliks ja täidab kõhtu.

5 kasulikku omadust, mida Green supertoidusegu annab sinu smuutile:

1. Vananemist pidurdav E-vitamiin

E-vitamiin on vajalik rakkude vananemise pidurdamiseks, lisaks tugevdab ka immuunsüsteemi ja aitab lõõgastada ning laiendada veresooni. Moringa on tuntud kõrge E-vitamiini sisalduse poolest.

2. Kasulik lihaste arenguks

Herneproteiin on 100% vegan ning sisaldab 85% proteiini, mis on kasulik lihaste arenguks. Sobib ka kaalulangetamisel.

3. Immuunsüsteemi tugevdamine

Lehtkapsas sisaldab rikkalikult A-, C- ja K-vitamiini. Immuunsüsteemi korrashoiuks vajab organism K-vitamiini iga päev. Organismi vastupanuvõimet aitab tõsta C-vitamiin.

4. Luud, hambad ja nägemine

Nisuoras sisaldab suures koguses mineraale nagu raud, kaltsium ja magneesium. Kaltsium on vajalik luude ning hammaste arenguks ja tugevdamiseks. Lisaks leidub lehtkapsas A-vitamiini, mis aitab ennetada nägemisprobleeme.

5. Stressi ja väsimuse peletamiseks

C-vitamiin on vajalik organismi vastupanuvõime tõstmiseks ja stressi ning väsimuse peletamiseks. Lehtkapsas on hea C-vitamiini allikas. Energiat tootvaid ja stressi leevendavaid B-kompleksi vitamiine leidub nisuorases.

Kui sul smuutide ja tervisliku toitumise vastu suurem huvi tekkis, aga pole varem smuutisid teinud, siis loe: Mida smuuti sisse panna ja mida mitte

Üks värskendav ja organismi turgutav roheline smuuti sulle kodus katsetamiseks:

2 viilu ananassi
1 keskmine banaan
½ küpset avokaadot
½ laimi, pigista sisse
10 piparmündi või basiiliku lehte
1 spl Green supertoidusegu
1 klaas vett

Supertoidusegud, mis tõstavad sinu smuuti toiteväärtust mitmekordselt

Hinnanguga 4.78 / 5
(391 arvustust)
19.90
Hinnanguga 4.96 / 5
(148 arvustust)
23.90