Kõik sai alguse nõrgast tervisest ning pidevast väsimusest

Igapäevane kiire elutempo sunnib meid tegema valesid toitumisvalikuid, mis mõjutavad kehakaalu, nõrgestavad immuunsüsteemi ning selle asemel, et meid energiaga rikastada, tekitavad hoopiski väsimust. Olles ise selle teekonna läbi teinud, õppisime, kuidas ennast ning nüüd sindki sarnaste murede lõksust välja päästa.

Kui sul on tõsine soov muuta oma toitumist, siis ei tule selleks teha muud kui üks samm – alustada. Siin tuleme sulle appi meie, lükates sind kõigest ühe smuutiga päevas pesast välja.

Esiteks õpetame sind smuutisid tegema ning kui see on käpas, siis seda, kuidas supertoitude lisamine oma smuutisse annab sinu kehale looduslike vitamiine ja vajalikke toitaineid. Need annavad sulle energiat, lepitavad sind kaaluga ning lasevad päevale terve ning rõõmsamana vastu astuda.

Mitte mingi tavaline puru

Supertoidud ehk väetoidud (ingl superfoods) on maailma toitaineterikkaimad loodussaadused (seemned, viljad, marjad, taimed) – tänu eriti kõrgele toiteväärtusele jäävad need tavaliste toiduainete ja ravimtaimede piirialale. Supertoitudega tõstad oma smuuti toiteväärtust mitmekordselt!

Kuidas supertoidud sulle kasulikud on?

  • Tugevdavad immuunsüsteemi
  • Laevad energiaga
  • Kiirendavad kaalu alandamist
  • Aitavad parandada seedimist
  • Hoolitsevad silmade tervise eest
  • Kaitsevad ja toidavad nahka
  • Tasakaalustavad keha liiga happelist pH taset
  • Mõjuvad hästi ajutegevusele
  • Muudavad igapäevase toitumise tervislikumaks

Kes on Boost Yourself’i asutajad

Sven

Smuutide ja supertoitudeni leidsin tee pärast seda, kui mul diagnoositi 26-aastaselt autoimmuunne haigus, mis oli tekkinud halbade toitumisharjumuste tagajärjel.

Oli aeg oma tervise ohjad enda kätte haarata. Tagajärgede ravimise asemel otsustasin esmalt tegeleda väikese uurimistööga ehk selgitada välja põhjused, miks olin sellesse auku üldse sattunud. Teadsin, et kui olin ennast haigeks söönud, oli võimalik end ka taas terveks süüa – esimene samm oli muuta oma toitumist. See võttis aega küll 9 kuud, aga kokkuvõttes suutsin seljatada oma haiguse ilma ühtegi arstirohtu võtmata. Tänu toitumisharjumuste muutmisele ei ole ma hiljem enam ühtegi arsti külastama pidanud.

Sellest ajast alates on tervislikest smuutidest ja supertoitudest saanud minu igapäevane elu osa ja igast halvast sünnib alati ka midagi head. Ning läbi Boost Yourself’i on nüüd minu kord aidata sul oma toitumist ja enesetunnet läbi ühe pisikese sammu tervislikumaks muuta.

A post shared by Sven Nuum (@svennu) on

A post shared by Teet (@teet52) on

Teet

Oma lugu jagas Sven minuga 6 kuud enne seda, kui mina oma esimese smuuti valmistasin.

Suuremat huvi hakkasin smuutide vastu tundma pärast seda, kui pikad päevad kontoris mu õhtu lõpuks energiast tühjaks olid imenud. Halvad toitumisharjumused ja 5-6 tassi kohvi päevas ainult aitasid sellele kaasa.

Tundsin, et vajan muutust ning nii lihtsalt leidsidki smuutid minu menüüs oma koha. Täna teen neid igapäevaselt! Sellest on saanud harjumus, mis on külge hakanud ka minu kahele pisipõnnile – tähelepanuta jäetud smuutid haihtuvad meie majas imeväel.

Alustades ühe smuutiga päevas, tundsin muutusi juba esimestel nädalatel. Kõht püsis kauem täis, isusid oli vähem ning ka tohutu vajadus kohvi järele oli kadunud. Täna saan ma jagada enda kogemust läbi Boost Yourself’i ning pöörata tähelepanu sellele, et üks smuuti päevas võib sinulgi aidata end värskema ja energilisemana tunda.