Marjasmuuti retsept chia seemnetega - Boost Yourself

Crunchy marjasmuuti, milles on rikkalikult antioksüdante ja oomega-3 rasvhappeid

Uuringud näitavad, et 85% rahvastikust on oomega-3 rasvhapete puudujääk, kuid õnneks on Crunchy seemned pungil kasulikest oomega-3 rasvhappetest. Samuti on nendes palju vajalikke vitamiine ja mineraale, mis suurendavad organismi vastupidavust (kanepiseemned ja toorkakao purustatud tuumad), tugevdavad immuunsüsteemi (õietolm ja chia seemned) ning panevad naha särama (linaseemned).

vaarika supertoidusmuuti


Crunchy seemnesegu rohkesti vitamiine ja mineraale – kõike seda, mida sinu organism igapäevaseks normaalseks talituseks vajab.

Koostisosad:

  • 1 banaan
  • 1 keskmine õun
  • ½ klaasi vaarikaid
  • ½ avokaadot
  • 1 klaas vett
  • 2 spl Crunchy segu

Smuuti valmistamine:

Pane kõik koostisosad blenderisse ja blenderda umbes 1 minut.

Lusikatäis Crunchy supertoidusegu teeb tavalisest smuutist tõeliselt tervisliku ja toitaineterohke supersmuuti

Crunchy sisaldab kokku 5 supertoitu: kanepiseemned, linaseemned, toorkakao purustatud tuumad, chia seemned ja eestimaine õietolm. Peruust Lõuna-Eestini!

• Kanepiseemned sisaldavad hulganisti väärtuslikke vitamiine nagu A,- C,- E,- vitamiinid ja samuti kasulikke B-grupi vitamiine. Kanepiseemnetel on suurepärane rasvhapete sisaldus – nimelt, need sisaldavad vajalikke oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid ja seda ka õiges vahekorras (3:1)

• Linaseemned sisaldavad kasulikke vees lahustuvaid kiudaineid ja valku. Samuti leidub linaseemnetes heas koguses oomega-3 rasvhappeid ja väga heas koguses magneesiumi, kaaliumi ja mangaani.

• Chia seemned on ka väga head oomega-3 rasvhapete allikas. Chia seemned on tuntud ka oma antidepressiivse toime tõttu, tõstes tuju ja üldist heaolutunnet.

Crunchy seemnesegu on ka hea võimalus läbi vitamiini-ja mineraalirikaste supertoitude tõsta laste immuunsust, et nad tervemad püsiksid ja õnnelikumad oleksid.


Tee midagi enda heaks iga päev

Tee endale supertoitudega laetud tervislik smuuti – hommikusöögiks, vahepalakas, trennijärgseks taastumiseks või isegi kiirel päeval õhtusöögi asemel. Saad sealt toitva ja turgutava energia-ja vitamiinilaengu, mis tugevdab immuunsust, annab energiat ja aitab loomulikul viisil kaalu kaotada.

(154 arvustust)


17.9023.90
(430 arvustust)


19.9029.90