Šokolaadismuuti retsept

Šokolaadine smuutiretsept mandlipiimaga

Kas teadsid, et šokolaadi valmistatakse jalgpalli suuruseks kasvavatest kakaoubade viljade seemnest? Need on tooraineks igat liiki šokolaadile, kuid sõltuvalt kakaoubade töötlusest, on kakao kasulikkusest alles jääv osa erinev.

Näiteks valgel šokolaadil pole tegelikult midagi šokolaadiga pistmist ja ka kõrgtöödeldud piimašokolaadi võiksid ka poest ostmata jätta. Eelista selle asemel tervislikku ja minimaalselt töödeldud tooršokolaadi, mõrušokolaadi või tee endale kodus ise üks maitsev ja tervislik šokolaadine supersmuuti!

Banaani-šokolaadismuuti

2 keskmist banaani
1 klaas tükeldatud (külmutatud) mangot
½ klaasi mandlipiima
1 spl Choco supertoidusegu

Smuuti valmistamine:

  1. Lisa kõik koostisosad blenderisse ja blenderda umbes 1 minut.
  2. Et veelgi pehmemat ja magusamat tekstuuri smuutile saada, võid banaanid ära tükeldada ja enne blenderdamist 3-4 tunniks sügavkülma panna.

Miks on šokolaad kasulik?

Kakaoubade rohke antioksüdantide, mineraalide (magneesium, kaalium ja raud) ja põletikuvastaste flavonoidide sisaldus teeb temast väga hinnatud ning tunnustatud supertoidu, mida meie kasutame kokku neljas tootes: Choco ja Workout supertoidusegus, Cacao & Maca proteiinisegus ning Crunchy seemnesegus. Lisaks maitsvale smuutile laed ennast ka vajalike vitamiinidega!