Šokolaadismuuti retsept

Šokolaadine smuutikauss mandlipiimaga

Kas teadsid, et šokolaadi valmistatakse jalgpalli suuruseks kasvavatest kakaoubade viljade seemnest? Need on tooraineks igat liiki šokolaadile, kuid sõltuvalt kakaoubade töötlusest, on kakao kasulikkusest alles jääv osa erinev.

Näiteks valgel šokolaadil pole tegelikult midagi šokolaadiga pistmist ja ka kõrgtöödeldud piimašokolaadi võiksid ka poest ostmata jätta. Eelista selle asemel tervislikku ja minimaalselt töödeldud tooršokolaadi, mõrušokolaadi või tee endale kodus ise üks maitsev ja tervislik šokolaadine supersmuuti!

Šokolaadine smuutikauss mandlipiimaga


Erinevalt tavapäraselt magustoidust laeb see smuuti organismi vajalike vitamiinide ja mineraalidega.

Koostisosad:

Smuuti valmistamine:

Blenderda umbes 1 minut, kuni smuuti on pehme ja ühtlane.

Kasulikk nipp: Et veelgi pehmemat ja magusamat tekstuuri smuutile saada, võid banaanid ära tükeldada ja enne blenderdamist 3-4 tunniks sügavkülma panna.

Kaunistamiseks kasuta loovust ja seda mida kodus parasjagu on. Suurepärasel sobivad igasugused marjad, röstitud kookoslaastud või näiteks kooritud kanepiseemned.

Miks on Choco tervisele kasulik?

Kakaoubade rohke antioksüdantide, mineraalide (magneesium, kaalium ja raud) ja põletikuvastaste flavonoidide sisaldus teeb temast väga hinnatud ning tunnustatud supertoidu, mida meie kasutame kokku neljas tootes: Choco ja Workout supertoidusegus, Cacao & Maca proteiinisegus ning Crunchy seemnesegus.